lek. Dominika Posłowska

Skończyłam studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracowałam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu oraz w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Specjalizację z okulistyki uzyskałam w Klinice Okulistycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Ukończyłam trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti- Aging ‘Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine’ w Warszawie oraz kursy blefaroplastyki w Re Vitae w Kielcach.

Odbyłam staż z zakresu blefaroplastyki z użyciem lasera CO2 w Klinice dr Romulo Mene w Advanced Center for Skin Therapy w Rio de Janeiro w Brazylii. Regularnie i z przyjemnością pogłębiam wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu okulistyki, dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Obecnie wykonuję szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej powiek. Z powodzeniem łączę precyzję i wiedzę okulistyczną z doświadczeniem z zakresu medycyny anty-aging w zabiegach rewitalizujących okolicę oczu.

Prywatnie jestem ciekawą świata podróżniczką, miłośniczką dobrego jedzenia, filmu i muzyki.