lek. Bożena Jendrysik

Absolwentka studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w dziedzinie kosmetologii
Certyfikowany lekarz medycyny przeciwstarzeniowej Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOOSAM – World Society of Antiaging Medicine)
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej
Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
Trener międzynarodowy w zakresie wszywania nici liftingujących APTOS®

Od ponad 10 lat wraz z dr Wojciechem Kiełkiem współtworzy i rozwija Centrum Medyczne Veno-Med. Doświadczenie i umiejętności nabyte podczas wieloletniej pracy w oddziale chirurgii ogólnej wykorzystuje obecnie w codziennej praktyce w zakresie zabiegów i diagnostyki. Uczestniczka niezliczonej ilości kursów doszkalających, zjazdów i kongresów o tematyce medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Medycyna estetyczna to jej pasja i obecnie główny temat zainteresowań medycznych. Jej zaangażowanie i intensywna współpraca z liderem branży nici liftingujących – firmą APTOS® – zaowocowało uzyskaniem stopnia trenera międzynarodowego w zakresie wszywania nici liftingujących. W czerwcu 2018 doktor otrzymała wyróżnienie z rąk twórcy i producenta nici Aptos dla najbardziej aktywnego i doświadczonego trenera Aptos w Polsce. Obecnie nieustannie prowadzi szkolenia z implantacji nici Aptos dla lekarzy w całym kraju, ale dba również o własną wiedzę i sama ciągle się doszkala na międzynarowodych kursach bezpośrednio u producenta. Poniżej najnowszy certyfikat z października 2018.

W trakcie specjalizacji odbywałam staże zagraniczne oraz pracowałam w Londynie w szpitalu uniwersyteckim Epsom i St. Helier oraz prestiżowym ośrodku okulistycznym Moorfields Eye Hospital. Zawdzięczam swój sukces zawodowy ogromnej pracowitości i wyjątkowej konsekwencji w realizacji wyzwań życiowych i zawodowych. Okulistyką zajmuje się od 15 lat. Ponad 10 lat praktyki poświęciłam okuloplastyce (połączenie chirurgii plastycznej i okulistyki), która stała się moją pasją.

Certyfikat ukończenia kursu zaawansowanego nici Aptos