lek. Magdalena Kędzia

Nazywam się Magdalena Kędzia. Jestem anestezjologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej z 12-letnim doświadczeniem. Uwielbiam odkrywać nowe metody „cofania czasu” oraz sprawiać, że moje pacjentki stają się piękniejszą wersją siebie.

W latach 2009-2011 odbyłam szkolenie podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anty-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Pracowałam w Prywatnym Centrum Chirurgii oraz Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Toruniu, cały czas pogłębiając swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach specjalistycznych.

Interesuję się holistyczną redukcją procesów starzenia, zabiegami regeneracyjnymi i odtwórczymi w obrębie twarzy i ciała oraz wykorzystaniem możliwości regeneracyjnych komórek macierzystych w medycynie estetycznej. Prywatnie jestem miłośniczka żeglarstwa, jogi oraz szczęśliwą mamą.

Jestem szkoleniowcem i ekspertem BeautyEurope - polskiej firmy zajmującej się autologiczną medycyną regeneracyjną. Czyli preparatami uzyskiwanymi z własnej krwi pacjenta (osocze bogatopłytkowe, fibryna strukturalna, komórki macierzyste) bezpiecznymi i niealergizującymi. Mającymi potężny potencjał odtwarzania objętości i jakości tkanek. To przyszłość medycyny. Bo piękno i zdrowie są w Tobie.